Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GuildsWars [DEDYK 24/7][100 SLOTOW][BUKKIT MINECRAFT 1/3][PLUGINY][MCMMO][FACTIONS][WOJNY-GILDII]PIERWSZY SERWER W POLSCE WOJNY GILDII NA 1.3


GuildsWarsAdmin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lego.jpg

 

 

Szukasz serwera na dluzsza mete ?

 

Serwera gdzie PVP, TNT i Creepery rzadza twarda reka ?

 

GuildsWars jest wlasnie dla Ciebie !

 

Zaloz frakcje i ruszaj na podboj mapy !

 

 

PIERWSZY SERWER WOJNY GILDII W POLSCE NA BUKKIT 1.3 !

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

 

de2zjo.gifAdres IP: GuildsWars.com

 

de2zjo.gifWersja Bukkit'a/Minecrafta: Bukkit 1.3

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival + Frakcje ( Wojny Gildi )

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 100

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

 

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Team Speak3 :GuildsWars.com

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Kontakt z Administracja serwera:

 

 

 

Gadu Gadu: 39577071

 

 

 

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niestety stary temat zamknęli , ale i tak zapraszam gorąco do gry ! :D Lagi już powoli ustępują ;)

Pozdrawiam QuentiN1923

Opublikowano

@UP2 Nie jak ktoś generuje , ale jak ktoś rozszerza ;P

@UP Ja też dziękuje , bo chory jestem i na dwór nie mam co wychodzić , mam co robić chociaż na chacie ;D

Zapraszam do gry , QuentiN1923

Opublikowano

Tak jest, która to już edycja tego servera?Chyba 4 nie licząc servera GuildsWars, który wyszedł od razu na 1.3.1 w którym można było zdobyć GM za darmo...Nie polecam servera!

Opublikowano

Co z tego, ze 4 edycja mhm ? Skoro wyszedl mineraft 1.3 musi byc restart mapy, sczegolnie, ze wczesniejsza mapa byla swieza i tak, wiec gracze duzo nie traca, z reszta doswiadczenie jest wazniejsze, niz to ile jest edycjii.

 

Sprawdzalem inny serwery na tym bukkicie developerskim i postac niesamowicie laguje, natomiast czat w ogole.

Opublikowano

Serwer Zajebisty.... Tylko wkurzający jest SpamGuard :/

 

i 13 latku Lizące dupę adminowi

Czyli chodzi mi o Tetrisala który lize dupe Wankejowi..

Ale ogólnie serwer zajebisty

Opublikowano

@Arcanine , od kiedy w mc jest coś takiego jak GM ? o.O

Pewnie ktoś cię zabił i teraz masz pretensje , że zły serwer neosku ...

Serwer jest fajny , czekam na eventy i zapraszam do gry :D

Pozdrawiam QuentiN1923

Opublikowano

Mcmmo widzę , że już dodane , na serwerze panuje miła atmosfera , gorąco zapraszam ;)

Pozdrawiam QuentiN1923

Opublikowano

Wie ktoś już może kiedy wyjdzie oficjalny bukkit ? W końcu by lagi ustąpiły :D

Czekam na antyloggera no i oczywiście zapraszam na serwer ;)

Pozdrawiam QuentiN1923

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...